Mickola

Proč se mi na skle mikrovlnky Daewoo zvnějšku chytá prach a dělá šmouhy?

Mikrovlnka je nová, nevím, jestli se nejedná o závadu.

Odpovědi
aliendrone

Protože nevěnuješ dostatečné úsilí činnosti zvané „úklid“.
BTW – železné zákony termodynamiky říkají, že boj s entropií ve formě nepořádku je PŘEDEM PROHRANÝ. ;) :D :D

Dochy

A nezůstala Ti tam ještě ochranná folie? Ta bývá trochu… lepivější.

HelloDarknes

Tak pokud je nová, můžeš ji ještě vrátit, když ti nevyhovuje, myslím, že na to jsou dva týdny nebo to zkus reklamovat, ale nejspíše to je nedostatečnou údržbou, zkus na to koupit nějaký čistící prostředek. My teď máme mikrovlnou troubu novou, stejně jako celou kuchyň podle návrhu http://www.pwin­terier.cz a takový problém nemáme, naštěstí :).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mickola

Dík, aliendrone. Leč ouha! Proč se tak nedělo u mikrovlnky Moulinex, kterou jsem měl předtím? Mickola