paul1

Proč se manželky (některé) zlobí, když muži vysedávají u počítačů?

Co je asi k tomu vede? Je to žárlivost?

Nejlepší odpověď
annas

U každé to může být jinak.

Třeba žena požádala muže, aby něco doma udělal, ale on to raději odložil a sedl k PC.

Nebo místo toho, aby se muž ženě věnoval, volí PC.

Třeba mu nedůvěřuje a žárlí i na viruální svět.

Žena nepotřebuje doma otvírat PC, sedí u něj v zaměstnání, takže raději se věnuje něčemu jinému. Uvítala by pomoc muže, ale ho to nenapadne, nemá čas.

Nevím, někdy to může být maličkost, jindy hádka a řešením je útěk k PC.

Pokud muž v zaměstnání pracuje s PC, takl by se měl věnovat jiné činnosti, – vyčítá mu.

Další odpovědi
marci1

Protože manželé na ně zapomínají sahat. A přitom žena je jako počítač. Víš kam sáhnout, ale nevíš co to udělá. 🙂

JáJsemKarel!

Ony by byly radši, kdyby se muži věnovali jim.

led

Nie je to žiarlivosť. Ale aj ja chcem sedieť za počítačom. Veď je rovnoprávnosť!

iceT

Pořád lepší u počítače než někde v hospodě, herně, u jiné ženy…

Kelt

Některé to vadí, že ona dělá a manžel je na počítači. A pak jsou řeči typu – kdybych tam seděla já, tak tu nic není, ani uvařeno, ani vypráno a pod. Dokážeme vidět do nitra hmoty ale ne do ženského mozku.