Lgee

Proč se lidé stěhují do jiných zemí?

Chápu, že tam jsou třeba vyšší platy, ale zase to občanství, přeprava, musí se naučit jiný jazyk, tak proč se tolik lidí stěhuje na druhý konec světa?

Odpovědi
ivzez

Důvody jsou různé, a ne vždy
jsou motivem jenom vyšší příjmy.

anonym

Poznat novou kulturu, nežít stereotyp v jedné zemi celej život a i poznat, jak se žije i jinde ve světě než v rodné vlasti.

yuko

Nikdy nevíš, co Tě v životě čeká. Někdo po životě v jiné zemi touží a někdo jiný to nikdy neměl v plánu a přesto v cizí zemi žije. To je můj případ.