zjentek

Proč se člověk tak usilovně všemožně snaží se vyhubit, když od přírody je to téměř nemožné?

Konkrétně jsem se dnes pozastavoval nad složením „potravin“, které už vlastně s pojmem potravina nesdílí stejný smysl slova. A lidské pokolení, lidské plémě, entita, si tyto „potraviny“ (promiňte za ten výraz) sama sobě nezakáže, NECHCE zakázat a prodává je coby potraviny. Přitom jsme to/tím, co jíme. Děkuju.

Odpovědi
OSHO

Lidi zde jsou dočasně a za tisíc let zde místo lidí budnou autonomní roboti, proto je zde; antikoncepce, potraty, války atd.

Zdroj: https://youtu­.be/mqJXqogL5Eg?si=tso­iwWUr012hIdqD