petra15

Proc se chovaji muzi k zenam pri sexu sobecky ?

Casto ctu (uvadi napr. ucastnice „horke kakao“), ze se muzi po „dvouminutovem“ uspokojeni (z zenou) uz spise rozlouci(a jdou na fotbal?), nez aby se dale venovali partnerce. Mnoho zen proto ani nezna orgasmus pri styku. Jsou pak zklamane a kazdopadne si to nezaslouzi…
Jiste ne vsichni muzi, ale taky ne malo…

Nejlepší odpověď
Drap

Všichni asi ne. To jen někteří. A je jen na ženě, aby si vybrala toho správného. Když ve výběru chybuje, tak to může vyčítat jen sama sobě.

Další odpovědi
mosoj

No vidíš už jsi zase doma, při svém myšlení.

Zrovna dnes jsem četl že pouze 20% žen má opravdový orgasmus, ostatní to jen filmují. Nakonec jejich věc a jejich myšlení.
Takže orgasmus u žen je v podstatě vzácná věc.
Doplňuji:
Jinak bych raději, kdyby zde každý mluvil sám za sebe.

Elk

Add.1 Kdo to řekl a potvrdil jako skutečnost?
Add.2 Pokud jde o skutečnou lásku, tak tomu tak není, protože – Add. 3 Jak muž, tak i žena při skutečně milostném aktu lásky by si navzájem měli vyhovět a taky nezapomínat na předehru, která totiž taky patří k základu uspokojení.
Add. 4 Proč je vyvrcholení krátké? Je to pocit z dosaženého úspěchu, něco jako ve sportu.
Víc by na to samozřejmě řekl sexuolog, ale Petro, nic není zadarmo, všechno chce cvik, tréning a vytrvalost.
P.S. I SEX se musí brát s rozumem!

zjentek

chlap má v genech přizpůsobit se čemukoliv ..napadlo tě někdy, že si toto všechno dělá ženská sama? :o

anonym

Tohle je ale ´plzákovina´… Každopádně ale nelze tak jednoduše zobecnit, život je mnohem složitější.
😉
Myslím, že všechny stránky vztahu procházejí nějakým vývojem a na tomto vývoji se ´podepisují´ oba (všichni) účastníci*).
Takže některá žena má po letech doma nešikovného (sobeckého) milence, jiná alkoholika, ještě jiná bačkoru, některá i ´postelového virtuoza´ – a ve výčtu by se dalo dlouze pokračovat.
A naopak – některý chlap si ´vychová´ megeru, jiný frigidku, další kuchařku co připálí i čaj – a opět, výčet ani zdaleka nekončí…
___
*) jestliže vztah ztroskotá, vždy jsou na vině obě strany – jak žena, tak tchýně
;-D

lota

Řekla bych, že někteří muži jsou prostě sobečtí, v mnoha oblastech. A pak jsou ještě jiní, ti, kteří sobečtí nejsou.

rigormortis

Normální otázka, vesměs sexistické odpovědi.

Nejde tak ani o to jak je kdo vychovaný partnerem (jak tady mnozí odpovídají), nebo jak si kdo špatně vybral partnera (i když špatné vybrání partnera je už ze smyslu hloupost), ale spíše o to, co kdo od sexu očekává.

Eva 38

já tedy nevím, nezáleží taky na partnerovi jakého si vybereš pro život? Jinak orgasmus zažiješ za život jen párkrát a to i se stejným partnerem, není to totiž pravidlem i když tě zná jak knihu-doslova
Doplňuji:
pardon pánové 🙂 my jsme holt dobré hérečky, na druhou stranu zas víme jak vás učinit šťastnými

petra15

zjentek–skvele…je to o komunikaci…ale to je az sekundarni, svalujes to ted na ty zeny, ale tady jde o muze(ve smyslu otazky)

zjentek

o muže ale vůbec nejde holko ..dá se to vysvětlit, ale je to zdlouhavé a prd platné,věř, že to nechceš pochopit

petra15

mosoj
orgasmus u zen ma byt vzacna vec? Ty jiste myslis pri styku, tak to musis taky uvest…

petra15

tys tomu ted ale dal…musim se k tomu jeste vratit…takze „opravdovy“ a „filmuji“? No odkud to mas ? Pro mne neuveritelne, leda, ze by se jednalo o jehovisty a podobne elementy…

petra15

Vazeny Elk
casto to ctu, a tak to asi problem bude…

Drap

Dá se předpokládat, že tvoje otázka zmizí jako některé tvé ostatní.

petra15

nevim proc…tahle ne…

petra15

ale jinak mas pravdu, otazky psane po setmeni…cim vice v noci…takove mam…ale ne ted

Drap

Setmění na to nemá vliv. Mazání je pouze závislé na docházce toho, nebo té, které se zrovna nelíbí a na blahovůli adminů