andelinka

Jak pochopit mužské myšlení…

Hezký den,můj problém je asi takový.....jsem zamilovaná do jednoho kluka a on mě má prý hodně rád, jednou mi napsal že moc ale že ví, že z toho milování asi nebude. Mám stejně ještě stále doufat v to, že se do mě třeba jednou zamiluje? Kolikrát mi i řekl že náš vztah ale není jen o sexu…že mu se mnou nejde jen o to! Tak jak tomu mám rozumět? Známe se už hodně dlouho ale mám pocit, že vůči mě má nějaký blok… Jednou mi řekl, když jsem chodila ještě s bývalým že je rád že to beru aspoň trochu vážně…ten vztah. Mám pocit, že mi v něčem nevěří a nechce mi říct přesně o co jde…Moc ho chci, já to tam prostě cítím a myslím, že by byla škoda se na něj úplně vykašlat…Poraďte, co tím asi myslí?! Opravdu by se do mě nemohl časem zamilovat??Dí­ky!!!!!!!!!!!

Nejlepší odpověď
www

Nějak mám pocit, že ti jde primárně o sex s ním.
Takže buď ráda, vyjadřuje se naprosto srozumitelně. Dává ti najevo jsi OK, ale toto ne. Možná je více vyzrálejší než ty, raději si najdi jiného. Není to věcí logiky, ale charakteru!

Další odpovědi
anonym

Kdybys byla muž, tak s tím problém mít nebudeš. Muži jsou většinou méně komplikovaní a přímočařejší. Pokud chceš vědět, jak na tom u něj jsi, tak se ho zkus zeptat. Možná Ti neodpoví přímo, protože to pro něj bude těžké, ale podle chování bys měla poznat, jak hodně mu na Tobě záleží.
Každy vztah je o čase, během kterého se partneři vzájemně poznávají. Ten čas potřebujete i vy dva.
Podle toho, co jsi napsala o jeho komentářích k bývalému vztahu, potřebuje nejdříve zjistit, jak dalece Ti může věřit.
„Moc ho chci…“ to není právě dobře. Chtění je touha osedlat si jiného člověka nebo opanovat situaci. Řekni tomu dotyčnému, jak hodně je pro Tebe důležitý. Nechej ale na něm, aby Ti i on mohl říct, jak důležitá jsi Ty pro něj.

anonym

třeba se ty chováš jako stíhačka a on je třeba gay

anonymmm

pochopit mužské myšlení??? to nejde, sama se někdy divím, jak se chlapi v nějakých situacích zachovají