Kepler

Proč psi vyjí, když jim zahrajete na foukací harmoniku nebo na flétnu?

Je to legrační, ale zajímá mě to.

https://pixaba­y.com/cs/photos/vlk-%C5%BEena-fantazie-rock-poh%C3%A1dky-3678069/

Nejlepší odpověď
EKSOT123

Snaží se zpívat

Snad by to mohlo být takto: Když ve smečce začne výt 1 pes, další se připojí. Když začneš hrát, tak si třeba říká, že se asi snažíš výt, sice nějak blbě, ale což… Na muziku v rádiu už je reakce psa o dost slabší.

Další odpovědi
zbyndo

něco jiného?:

Myslím, že to nie je neznášanlivosť,lebo jeho zabíjanie je jemné,ani sa nesnaží spievať, skôr ho tá frekvencia nabáda k napodobeniu­.Naozaj neviem, môj psík to robil, keď som hral na klavír,bolo to zábavné

orwell

něco jiného?:

Zřejmě to vnímají nelibě, asi jako kdybych tobě zahrál polystyrenem na okenní tabulce.

Edison

něco jiného?:

To je různé. Taky vyjí na různé podněty. Nelze takhle paušalizovat.

ahold

Nesnáší vysoké harmonické tóny

Můj pes vyl, když slyšel sirény sanitky, hasičů atd. A když se rozezněly kostelní zvony.

dubraro

Snaží se zpívat

Asi mu ty zvuky připomínají vytí jiného psa, tak se přidá.