Michal Kole

Proč psi nespí na jednom místě, ale během noci vytřídají všechny místnosti bytu a zvláště místa, kde překáží nejvíc?

Nejlepší odpověď
Drap

Můj pes spí stále na stejném místě a celou noc. Záleží jak si ho naučíš.

Další odpovědi
anonym

Tak s tímhle nemám zkušenosti.Měl jsem několik psů, ale venku v kotci a boudě.VŽDYCKY spali v boudě i když byl kotec otevřený.

jpau

Zvážil jsi stiuaci, že se pes vzbudí a přejde do místa, o kterém předpokládá že protne trajektroii Tvého přesunu a tam znova zalehne a vyčkává, dokud nepříjdeš?
Doplňuji:
Pozn. myslel jsem to tak, že se napřed vzbudíš Ty a pak…

hanny 2

Můj pejsek má po bytě několik pelíšků a v noci je skoro všechny vystřídá.Začíná u mně na posteli,nejřív nalepený na mně,potom se přemístí kousek dál a pak seskočí a jde jinam.Možná by se rád vrátil,jenže je tak trochu tlustej,takže si zpátky sám nevyskočí.Někdy si lehne na zem vedle postele,takže musím dávat pozor,abych ho nezašlápla.Ve dne leží většinou na místě,kde překáží nejvíc,tj.u východu z kuchyně a dvou pokojů,aby měl všechny pod dohledem,tak asi proto!

Rocker

Máme dva psy,ta starší spí celou noc u mých nohou v posteli,ta mladší začne u manželky,potom se převalí ke mě,pak si jde lehnout na zem pod stůl a takhle to střídá celou noc.

Kamionacka09

Mozna zkousi kde se jim nejlip usina:)