Rokio

Proč POUZE všichni psychiatři píší do posudku jen negativní informace?

Učitelé, mistři odborného výcviku, porotci, zaměstnavatelé, psychologové i sociální pracovníci PÍŠÍ ZÁPORNÉ I KLADNÉ INFORMACE o osobě, kterou posuzují.

Vím to, protože mám od psychologa, mistrové i třídní učitelky kladné i záporné informace v papírech, ale můj psychiatr mi píše do posudku jen negativní informace.

Co si o tom myslíte? Jaký je váš názor na to, že všichni psychiatři píše jen ty špatné informace o pacientovi na rozdíl od jejich vzdálených kolegů, psychologů a sociálních pracovníků?

Nejlepší odpověď
Kepler

Psychiatr, jako každý lékař, přece nebude psát jak jsi zdravý a normální. Lékaře zajímají jen patologické poznatky, pokud něco najde. Snad jenom posudkoví lékaři napíší: ano je schopen vykonávat tu a tu práci.

Další odpovědi
da ny

My netušíme, jak se u psychiatra projevujete…
Je to lékař a pokud není zrovna „dr. Cvach“, poznamenaný svou prací , pravděpodobně ví, co dělá ;).
Pokud má někdo nějaký typ ID, může být s negativními zprávami odborného lékaře spokojen.....Také má možnost změnit lékaře.
Netuším, jak jste došel k tomuto závěru (všichni).
. Někteří psychiatři přece posuzují pacientův stav pozitivně i když je nebezpečný svému okolí a třeba i zabil/je........

ivzez

Kolik znáš psychiatrů, že si troufáš psát o všech?

Znám řadu psychiatrů, kteří píší i pozitvní hodnocení.
Možná, že na tobě tvůj psychiatr nic pozitivního neshledává.
[To by mohl být důvod k jeho výměně.
Někdy se vyplatí k rozumnějšímu lékaři dojíždět…]