huxa

Proč porušuji zákon „nesmyslnou“ věcí?

Pokud mám v 18 sex se 17letou přítelkyní a vyfotím nás u toho, fotku vytisknu a budeme se spolu nad ní kochat, poté si ji nalepím do deníčku, hrozí mi za toto až 12 let vězení. Vůči mým morálním hodnotám mi to přijde velmi divné.
Doplňuji:
Dle zákonů ČR jsem spáchal tři trestné činy:

  1. Výroba dětské pornografie + tisk dětské pornografie
  2. poskytnutí dětské pornografie dítěti (přestože to samé mohla vidět a cítit před pár minuty naživo)
  3. přechovávání dětské pornografie

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak si představ, že ty máš právě osumnácté narozeniny, a tvoje přítelkyně až zítra…tak si pak těch 12 let zasloužíš ty úchyle!:DDD

Další odpovědi
quentos

To je nějaká blbost – pokud je mi známo, je v ČR sex legální od patnácti.

klumprt

Toto je blábol.
Doplňuji:
Pořád je to blábol. Ani jeden z takto pojmenovaných trestných činů v trestním zákoníku není. 12 let je už úplná fantazie nejspíš zcela vycucaná z prstu. Ani se mi nechce s tímto šířeji polemizovat. Jedna erotická fotka vlepená do deníčku prostě není pornografickým dí­lem.

anonym

Myslím si,že je to kravina,na nic takového nevěř.

Putin

On to myslí tak, že v pornografii smí vystupovat pouze osoby nad 18 let. Tedy přítelkyně má 17 a proto je to trestné 🙂 No pokud se nad ní budete kochat jen vy, tak to trestné není, ale určitě ji nedávejte na „fejsbůk“ 😁

zzzlatokopka

Je hloupost, že sex může mít člověk ood 15 let, ale dívat se na něj může od 18let. Toto vážně vymyslel blbec.