dust8

Proč občas zapípají prvně v reproduktorech zvukové signály, že má přijít hovor či sms na mobil, ale stejně nic nepřijde?

V PC reproduktorech.

Stejné signály přichází před jakýmkoliv hovorem či sms pokud mám mobil poblíž repráků.

Odpovědi
Edison

Ty repro reagují na jakoukoli GSM komunikaci telefonu, která má dostatečnou energii a správnou strukturu. Třeba jen „ověřování“, „obnovování“ připojení k BTYS. Přístroje si rovněž sdělují jak silný je signál a podobně. Zazvonění a SMS a další, jak se telefon projevuje majiteli je věd další komunikace, záleží tedy na tom, jaká data přijdou a mají-li se nějak projevit – příchozí hovor, SMS… to je prostě věcí dalšího zpracování.