Zacheus

Proč „nepřizpůsobiví“ demolují i vlastní byty?

Když vidím nějaké záběry z bytů, kde bydleli nepřizpůsobiví, často jsou byty zdemolované tím způsobem, že je například rozbouraná zeď. Dokážu pochopit, že někdo odnese kovové zábradlí do sběrny, nebo že nudící se nepřizpůsobivé děti posprejují společné prostory a rozbijí v nich skleněné výplně. Ale co člověka vede k tomu, aby zničil zeď v bytě, ve kterém bydlí?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ignorance a neúcta k tomu, když něco dostali zadarmo, a nemuseli hnout prstem. Na rozdíl od většiny.

Další odpovědi
GM

Proč by nedemolovali? Zdemolují – stát přidělí nový.

Pepa25

Nepřizpůsobiví nekradou ze svého, protože většinou bydlí v obecních bytech, takže je to z obecního. A osobně nevidím principálně až tak velký rozdíl mezi tím, že „přizpůsobivý“ ukrade minimax ve společném prostoru a nepřizpůsobivý něco kovové v bytě – jen jim zjevně nic neříká bydlení v pěkném prostředí,

ten který je

Na bydlení si nevydělali prací a tak neznají hodnotu peněz.Mnozí neznají ani pracovní návyky.

aliendrone

Protože jim nebyly vytvořeny SPRÁVNÉ existenční podmínky. Pokud by se tak stalo, nejenže by nedemolovali, ale NAOPAK by VYLEPŠOVALI a ZHODNOCOVALI majetek.

Dokázáno PRAKTICKY (žádné bláboly teoretiků), viz Terezín, „Malá pevnost“. 🙂

aliendrone

Pepa25>>> Demolování obecního majetku (bytu) NENÍ KRÁDEŽ. Však to hnědočeši SAMI DOKÁZALI, že to nevězí v „bílých nepřejících rasistech“ (se kterými byli nuceni v domech společně bydlet). Jak to vypadá, když cikáni dostanou příležitost ukázat, JAK by to vypadalo, pokud by „si žili v klidu sami“ (jak o tom pořád pindali) lze snadno spatřit i DNES.

https://ct24.ces­katelevize.cz/si­tes/default/fi­les/styles/fi­le-video_16x9/pu­blic/images/2505052-24_10_aktuali­ty_chanov.jpg?i­tok=4Xn2NvT4

https://1gr.cz/fot­ky/idnes/19/062/r­7/JB7c009f_tt­.jpg

NJN, jak jsem psal v odpovědi – ARBEIT MACHT FREI! :)