Avatar uživatele
Mazec

Proč není nikdy na nikoho spolehnutí?

Proč není nikdy na nikoho spolehnutí? Co si člověk neudělá sám, nemá, a proč druhým nezáleží na lidech, tím, že nesplní, co slíbí, i přesto, že lidi dostávají do hodně špatných situaci, až nebezpečných, pokud druhé nebudete dokola hlídat. Jak má takhle člověk vést normální život?

Zajímavá 0 před 282 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

To záleží s kým se stýkáš. Já s tím nemám problém. Mám kolem sebe lidi, mezi kterými je několik naprosto spolehlivých.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Historický moment – právě jsem přistihl ChatGPT, jak se mýlí. Tato otázka není „velmi hluboká“. Právě naopak – je velmi povrchní, generalizující, a především nesmyslná. Vychází totiž z chybné premisy (sám znám minimálně jednoho člověka, na nějž spolehnutí je), proto na ni nelze odpovědět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Neplatí tak vždy. Záleží na prostředí a na komunitě s kterou se stýkáš. Znám několik lidí, na které se mohu vždy a za každých okolností spolehnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mesiáš

Nikdo z lidí není dokonalý

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?led Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

To je velmi komplexní a hluboká otázka, která se dotýká mnoha aspektů lidské přirozenosti. Mohlo by to být z důvodu několika faktorů:

  1. Egoistonost: Mnoho lidí se zaměřuje především na své potřeby, zájmy a cíle, což může vést k tomu, že nedokáží splnit své závazky vůči druhým nebo se nezajímají o dopady svých akcí na ostatní.
  2. Nedostatek empatie: Někteří lidé možná nedokážou plně pochopit nebo vcítit se do pocitů, situací nebo potřeb druhých, což může vést k nezodpovědnému nebo sobeckému chování.
  3. Nezralost nebo nedostatek osobní zodpovědnosti: Někdy může být nevyhnutelný závazek nebo odpovědnost strašidelný, zvláště pro mladší nebo méně zralé jedince, které může vést k tomu, že se vyhýbají svým závazkům.
  4. Stres: Žijeme ve velmi rychlém a náročném světě, kde je mnoho lidí neustále pod tlakem a stresováno. To může vést k tomu, že lidé jsou méně spolehliví nebo nespokojení.

Co se týče toho, jak vést normální život navzdory těmto faktorům, je důležité najít způsob, jak spravovat a řešit tyto výzvy. Mohlo by to zahrnovat nastavení jasných očekávání, komunikaci, nastavení hranic, péči o sebe a vyhledání podpory u důvěryhodných lidí. Rovněž je důležité rozvíjet svou rezilienci a schopnost přizpůsobit se změnám a výzvám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Začni se stýkat s NORMÁLNÍMI lidmi. Ve společnosti havloidních pravdoláskařů, liberálů, aktivistů za práva úchyláků či tasemnic aj. bezcenné verbeže se NEDIV! 😕

Pravda, i v jiných kategoriích (než výše zmíněných) se vyskytují lemplové, ovšem oproti nim v PODSTATNĚ menší míře. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Myslíte všeobecne, alebo výber ľudí?
Ak sa neviete na nikoho spoľahnúť, prečo sem vkladáte otázku, veď podľa vás nedostanete spoľahlivú odpoveď. Nikdy a od nikoho, tak prečo sa pýtate?

Teraz vidíte, že pokladáte otázku, ktorá si odporuje. Premýšľajte fyzickým aj duševným obsahom dutiny lebečnej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Podle sebe soudím tebe. Nepoužívej takové výrazy, kde je nikdo, nikdy a všichni Klidně ti mohu dokázat, že existují lidé, na které je vždy spolehnutí. A určitě se s nějakým takovým ses určitě setkal. Třeba v rodině. No a na druhou stranu, Jsi ty spolehlivý a je na tebe vždy spolehnutí?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

quentos, neviem, či sa mýlim, ale nepatrí vaša odpoveď „Historický moment – právě jsem přistihl ChatGPT, jak se mýlí…“ do diskusie? Podľa môjho laického pohľadu sa netýka priamo otázky, ale iného odpovedajúceho. Mýlim sa? Ako je to podľa vás správne?

Avatar uživatele
aliendrone

quentos>>> I já mám dnes (vlastně včera) „historický moment“ – poprvé jsem načapal ChatGPT LHÁT, viz odpověď AI https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/terapie-cervenym-a-blizko-infra-cervenym-svetlem-zkusenosti . I když mi přijde pravděpodobnější, že jde o nějakou admin ffšivárnu (takový „nenápadný“ product placement, případně zneužití profilu adminem – možností je… 😕 )

Hele, dostkrát jsem viděl, jak AI „nepochopila“ dotaz a brutus zmastila odpověď, ale pindy „jak nějaké světýlko AI botu super pomáhá na spaní a pokožku“… CO DODAT. 😕 😕 😕

Avatar uživatele
led

aliendrone, nešťastník mimozemský… v tom je práve tá „finta G“, ktorou sa ChatGPT (alebo jeho programátor?) snaží približiť mysleniu človeka. Ak by jeho odpoveď bola vždy presná a bezchybná, kto by mu už len veril? Všetci by za ním videli predĺženú ruku jeho tvorcu. Takto sem tam chybička a hup, čo keď to je len mediálna finta a v skutočnosti odpovedá človek? Tak a Homo sapiens sapiens sa nechá nachytať Homostrojom. 😮

Nový příspěvek