Kepler

Proč nemůžu otevřít žádné video na YT?

Objevuje se mi hláška „Jste offline. Zkontrolujte připojení.“

Odpovědi
autacek

Protože jsi offline, budeš muset zkontrolovat připojení. Alespoň co se této webové stránky, nebo přenosového protokolu týká.

Alesh

Existuje několik jednoduchých kroků, které mohou chybu opravit.

Opětovně načtěte stránku.
Pokud máte otevřeno více karet v prohlížeči, zavřete všechny karty kromě YouTube.
Restartujte prohlížeč.
Restartujte router.
Restartujte počítač.
Aktualizujte prohlížeč na nejnovější verzi.
Používejte internetový prohlížeč Google Chrome.
Smažte rozšíření prohlížeče Chrome „YouTube Flash Video Player 57.0.“
Pokud se stále setkáváte s chybami, informujte nás o tom odesláním zpětné vazby.

Zdroj: https://suppor­t.google.com/y­outube/answer/7168344­?co=GENIE.Plat­form%3DDesktop&hl=cs&o­co=0

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

autacek: dobrá rada nad zlato, to že mám zkontrolovat připojení vím už z té hlášky. Ale jak? Nic jsem s tím nedělal, jeden den to šlo a druhý den už ne…

autacek

Funguje ti web na adrese 216.58.201.78?

Kepler

To nevím, ani nevím, jak to zjistit. Já myslel, že pro YT je nutné jen připojení na net, což evidentně mám.