Patrik-7

Proč mi na Seznamu nejde otevřít ani jedna zpráva z rubriky Novinky ???

Odpovědi
DoTazatel

Myslím, že to tady asi nikdo neví. Zkus to resetovat (vypni a zapni prohlížeč, když to nepomůže tak vypni a zapni to zařízení, ve kterém se to snažíš zobrazit).
Novinkama to není – nemají žádný výpadek – mně to jde.

Imbecil.cz

Těžko něco na 100 % říct bez znalosti detailů o tvém prohlížeči. Nicméně první, co mě napadá, jsou doplňky prohlížeče. Nemůže ti to některý z nich blokovat?

Třeba AdBlock a uBlock Origin mi zablokují na blogu fotku, pokud má soubor v názvu např. Google Analytics nebo Google Ads. Také se mi jednou stalo, že něco omylem zablokoval doplněk I don't care about cookies, který blokuje informační lišty žádající o souhlas s cookies.

Takže si umím představit, že v něčem podobném by mohl být zakopaný pes. Zkusil bych to bez doplňků a uvidíš, jestli to problém vyřeší. Pokud ano, zapínej je po jednom a zjistíš tak, který za to může.

Mc Merkurion

… zkus to otevřít v anonymním okně, když to půjde, je toAdBlokem …