dgfdgf

Proč některý lidi přitahujou zločinci? Chlapy i ženský. Ale oboje asi z různejch důvodů.

Nejlepší odpověď
led

Nielen zločinci, ale aj zločin…
Časy, keď zločinec, tj. človek konajúci v rozpore s vládnúcim povedomím, zvyklosťami a právom bol drasticky a kruto potrestaný, vyhostený zo spoločnosti, či inak odstránený (popravením, väzením, označením stratou niektorého orgánu, či inak telesne poznačený – vypálením znaku hanby, odoslaním do vyhnanstva, predaním na galeje, do otroctva) už dávno minuly. Dnes sa trestá len humánne (nemyslím krajiny a spoločenstvá typu nemenovaných arabskomuslimských štátov na úrovni stredovekého práva), ak sa zločinec vôbec dostane pred súd.
Zostalo už len vedomie a glorifikácia zločinu propagovaná v médiách (literatúra, filmy, noviny – len sa pozrite na to množstvo krvi v nich, podvody, lúpeže a vraždy) a povedomí spoločnosti, keď zločin požíva úctu miesto hanby, jeho peniaze nesmrdia nikomu, pokiaľ mu z toho kvapne,
…zločinec je hrdina, pretože dokáže vybabrať so spoločnosťou…
a človeku, ktorý zúfalo obracia v ruke 3 groše, kým sa rozhodne, či naložiť s nimi ako v rozprávke 3 groše https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MwTywq07Imk a statočne žiť, alebo dať sa na zboj, mnohí nechcú rozumieť, či dokonca odsudzujú ho za jeho „nešikovnosť“.

Další odpovědi
annas

Pročtěte si článek „Mladé feministky posedlé sériovými vrahy“ – autorw Joshua Surtees.

https://www.vi­ce.com/cs/arti­cle/ez4waj/fe­ministky-posedle-seriovymi-vrahy
..
Napadl mě Kajínek, ať už poslední vraždu spáchal, nebo nespáchal, že mu tolik žen fandí. Čím získal jejich sympatie? Věří v jeho nevinu? Odpustili mu dřívější prohřešky? Nebo jeho odvahu utéct z vězení?
.
Historie – některé slavné postavy také jistým způsobem páchali zločiny, ale třeba na ochranu chudých, obranu víry atd. Takže je třeba vidět obě stránky.

Můj ženský pohled.
Dnes je to jinak . Svědčí o tom různé filmy – dívka se zamiluje do mladíka, který se dostane do špatné party, provádí nekalou činnost, při níž získává třeba peníze. Partnerce to vyhovuje, láska je slepá, uvěří lžím atd.

Jiné si myslí, že jejich láska „zločince“ změní, vždyť i ta hory přenáší. Že ona je ta pravá,, které ho povede správnou cestou.

Občas to jsou i sexuální pudy, když jde o silného, třeba i pohledného muže.

Nebo že by si ženy vysnily pohádkového prince, který je bude chránit? Přitahují je typy Jamese Bonda., ten není nablízku, takže se zamilují třeba do vraha, drsňáka..

Mnohé ženy mají rády vzrušení nejen ve vztahu k zločinci, ale třeba i při pohledu na porno či jiné obrazy, používají vulgární výrazy, vytvářejí sei představy, že je dotyčný uspokojí atd.

To by se mohlo týkat i mužů.

Psychologové chorobný zájem o zločince nazývají poruchou tzv. hybristofilií.

Může to být všechno jinak – každý si vybírá to, o čem si myslí, že mu přinese štěstí … někdy jen všeho do času …