MichaelOffic

Proč někteří lidi zde pokládají zbytečné otázky, aby získali víc bodů?

A neexistuje jiný způsob pro ty lidi, jak využít lépe čas?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Protože neumí získat body za ODPOVĚDI? ;) :)

Další odpovědi
elkon

Protože jsi mohl z těch otázek poznat, že někteří jsou jak říká klasik „ducha mdlého“. Prostě nemají co dělat, tak zde předvádí co je napadne. Kultivovaný člověk se zeptá na věcnou otázku, ne na „kravinu“, kterými se to tu hemží. Někdy to tu vypadá na „odkladiště dementů“.

Arne1

Aby získali více bodů.

zbyndo

Nemyslím, že by niekto dával body za zbytočné otázky.Ja toto fórum považujem za seriózne, užitočné,nie každý vie všetko,a tak sa tu dozviem o niečom,čo má práve zaujíma.Nevnimam to ako súťaž o body