zjentek

Proč někteří lidé celoživotně trčí například na Prajzské, nebo v Brně, když nedaleko existují města jako je Vídeň?

Může místo pobytu jednotlivce být známkou míry jeho osvícení?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Chápu, na Prajzské se ZASE ztratili nějací neopatrní turisté v místních bažinách. NJN, problém dostatečného dopravního značení v kombinaci s lokální nefunkčností GPS. Měli by tam zavést značku BEWARE! Zjentek of swamp! (něco jako Jožin z bažin na Oravě). 😉

Ale vážně – neslyšels o BOSORKÁCH?!? 😮 Ty když ti přes cestu pohodí BLUDNÝ KOŘEN, tak můžeš v kostele zapálit svíčku za to, žes včas dobloudil na WC. Prej Vídeň, PCHE! 😉 😁 😁

Další odpovědi
marci1

Protože „osvícen“ je ten, který celoživotně žije ve městě, vesnici, které jsou jeho domovem. Jsem tu doma, ve Vídni jsem byla, je krásná, ale za mě: doma je doma.
😄

elkon

Třeba jsou to patrioti, každý není jako ty, který stále nad něčím „ohrnuje nos“.

Ametyst

Možná z nedostatku informací, sebedůvěry, peněz, ze zbytečných předsudků, kvůli kecům v rodině, že to nejde (citové vydírání). Možná ještě nejsou na dně, aby si jakoukoliv změnou polepšili, když už není kam spadnout.

cochee

Jako fakt? To se máme z Vídně pokakat? 😮

Tak jako některé lidi nebaví četba, sex, hraní počítačových her, nebo práce, tak kupodivu existují i lidé, které nebaví cestování (a vše s tím spojené), mně konkrétně je přímo odpuzující. Čas tímto strávený bych považoval za promarněný a peníze takto utracené za vyhozené oknem.

Anebo snad narážíš na velikost města? A tak proč nedaleká připodělaná Vídeň, co takhle Londýn anebo třeba Dillí?