Avatar uživatele
zjentek

Proč někteří lidé celoživotně trčí například na Prajzské, nebo v Brně, když nedaleko existují města jako je Vídeň?

Může místo pobytu jednotlivce být známkou míry jeho osvícení?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 162 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Chápu, na Prajzské se ZASE ztratili nějací neopatrní turisté v místních bažinách. NJN, problém dostatečného dopravního značení v kombinaci s lokální nefunkčností GPS. Měli by tam zavést značku BEWARE! Zjentek of swamp! (něco jako Jožin z bažin na Oravě). 😉

Ale vážně – neslyšels o BOSORKÁCH?!? 😮 Ty když ti přes cestu pohodí BLUDNÝ KOŘEN, tak můžeš v kostele zapálit svíčku za to, žes včas dobloudil na WC. Prej Vídeň, PCHE! 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Protože „osvícen“ je ten, který celoživotně žije ve městě, vesnici, které jsou jeho domovem. Jsem tu doma, ve Vídni jsem byla, je krásná, ale za mě: doma je doma.
😄

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Třeba jsou to patrioti, každý není jako ty, který stále nad něčím „ohrnuje nos“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Možná z nedostatku informací, sebedůvěry, peněz, ze zbytečných předsudků, kvůli kecům v rodině, že to nejde (citové vydírání). Možná ještě nejsou na dně, aby si jakoukoliv změnou polepšili, když už není kam spadnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Jako fakt? To se máme z Vídně pokakat? 😮

Tak jako některé lidi nebaví četba, sex, hraní počítačových her, nebo práce, tak kupodivu existují i lidé, které nebaví cestování (a vše s tím spojené), mně konkrétně je přímo odpuzující. Čas tímto strávený bych považoval za promarněný a peníze takto utracené za vyhozené oknem.

Anebo snad narážíš na velikost města? A tak proč nedaleká připodělaná Vídeň, co takhle Londýn anebo třeba Dillí?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek