Kepler

Proč NASA ještě nezveřejnila tento snímek z oblasti Olympus Mons?

Ke mně se to dostalo z protekce. Astronomů si v NASA velice považují.

https://pixaba­y.com/cs/illus­trations/netvor-hr%C5%AFza-zlo-mimozem%C5%A1%C5­%A5anech-4803620/

MONSTER ALIENDRONIS

Nejlepší odpověď
marci1

Ali má sice plno ostnů, ale zas má krásných šest očí! 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Je vidět, že Kepler zatrachtilej nemá bóbika z Covidu, i když patří do rizikové skupiny – pořád má elánu kopec, chmeyd! ;) :D :D
Ale uvaž Keplere, že přestože zastávám dosti vyhraněné názory na bonzování, tak každé pravidlo má své vyjímky. Pokud by se k těm MNOHA nešťastnicím NĚJAK donesly tvé identifikační údaje, jsem si celkem jistý, že bys mohl říci svým příjmům PÁ ve prospěch platby alimentů! Spousta maminek by si polepšila (vlastně by to byl ode mne DOBRÝ SKUTEK!) a nezanedbatelný je i dětský pocit, že MAJÍ tatínka! A pak Keplere SBOHEM létání Boeingem do zahraničních wellnessů za účelem sexuálně nevázané rekreace! Místo toho nastoupí přesuny pěškobusem a škemrání všude možně o brigádní přivýdělek placený „na ruku“ (aby ti ho šmahem nezdanili a neobstavili)! TAK BACHA! ;) :D :D

marci1 – A to ještě nic není! Chabé lidské optosenzory zachycující pranepatrnou část EMG spektra mne vidí nedokonale, teprve 3 páry očí jsou schopny vidět napříč celým spektrem a tudíž mne spatřít v celé nepopsatelné kráse! Ženy omdlévají touhou, když mne vidí a to je příčinou Keplerovy šikany nejkrásnějšího aliendrona – má prostě strach z nepřekonatelné konkurence! A odtud plynou všechny ty jeho jedovatosti a poťouchlosti na moji adresu, no. ;) :D :D