agentpv

Proč můj MT s androidem už hodinu „čeká na zahájení stahování“ – dřív vše fungovalo.

Zkouším to už týden na různých wifi i přímo na O2 a nic. Cca před půl rokem když jsem stahoval poslední aplikaci vše fungovalo bez problémů. čím to? Na WIFI jsem a v paměti mám dost místy

díky miroslav.bk = vymazal jsem ty data, možná i nějaké aktualizace, rebootoval mobil a vše funguje.

Odpovědi
miroslav.bk

Pravdepodobne chyba SW (tezko urcit konkretno pricinu proc.

Moznosti reseni:
Nastaveni->Aplikace→ a u „Sluzby Play“, „Obchod Play“, „Spravce stahovani“ a „Stahovani“ (prip.obdobne nazvy podle verze Androidu) vymazat data.

Nepomuze-li, pak vyzkousej(te) tobarni nastaveni. Pokud ani toto nezabere, bude nutne prehrat SW v servisu (prip.reklamace, pokud je tel.v zaruce, a bude to zdarma) nebo pokud jsi (jste) zkusenejsi uzivatel, da se prehrat i doma. Minimalne u „zavedenych znacek“.

Arne1

A jsi připojen na WiFi ?

Petr1491

jj, to bude něco softwarového, občas se mi to také stává, všechny aplikace prostě nejsou stoprocentní