Avatar uživatele
Ušel ventil

Proč moderovala Českého lva Slovenka?

Máme snad dost kvalitních moderátorů, nebo ne?
Název Český lev bude asi zavádějící, po těch odpovědích tady by se to mělo jmenovat československý stromokocúr.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Já..., NeNonym, marci1, Kepler před 2251 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Adéla (Banášová) Vinczeová moderovala předávání cen už loni. Osvědčila se, je vtipná, pohotová, umí reagovat i na nepředvídané situace.

Na ceny v různých kategoriích byli nominováni, ale i ocenění získali nejen čeští umělci, ale i slovenští. Svědčí to o spolupráci a dobrém vztahu mezi oběma národy. Umění přece nezná hranice.

Kdo je spokojený, mlčí, nebo chválí, ale stále platí: "není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem "- Tudíž se najdou i kritici, kteří jsou nespokojeni…

Dá se říct, že to byl večer československý.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Výber moderátora je plne v kompetencii režiséra a produkcie programu.
Ak by Českého lva moderovalae „levica Elsa z Afriky“ a svojim moderovaním by dokázala privábiť širokú divácku obec a množstvo reklamných podpôr, neprekážalo by mi to.
Pre tých, čo levicu Elsu nepoznajú: https://matej­kova.blog.sme­.sk/c/360126/poz­nate-pribeh-levice-elzy-a-jej-ochrancov-georga-a-joy.html

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Tak ono Česko všeobecně hodně slouží propagaci Slováků a mrzí jen, že Slovensko nijak neslouží propagaci Čechů. Z toho by se dalo vyvodit, že to bude hodně o povaze národa všeobecně, ale kdo ví..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

A proč ne? Adela je výborná, inteligentní, pohotová a má smysl pro humor. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NeNonym

Taky NECHÁPEME…!!!

Argumenty typu: „Banášová to moderovala už loni – osvědčila se – je vtipná – je pohotová – umí reagovat“ mi připadá dost přitažená za vlasy.
Tohle že má být ten důvod???

Tohle že by žádný ČESKÝ moderátor NEUMĚL???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Už je to nějaký pátek co jsem přesunul TV do sklepa (beztak tam dávají kulový), takže nevím kdo je Banášová. Jestli ale moderovala slovensky, tak proč ne? Slovenština spolu z franštinou z ženských úst zní moc dobře, řekl bych až sexy (zato když mluví chlapi, tak mám pocit, jako když jsem na kongresu buzíků ;) :D) – tudíž to mohlo být ku prospěchu věci.

BTW – My máme nějaké kvalitní moderátory? No, jak říkám, TV nesleduji, ale jestli tím je myšlen degeš Mareš (to je ten co chodí v létě v kožichu a neumí jezdit se sporťákem) apod. perly moderátorského umění, tak potěš pánbůh! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
independent

Souhlasím s Ananas, Led, Marci Zjentkem a hlavně s Alienem o tom Marešovi

před 2251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Bohužel naši moderátoři dělají z „Českého lva“ jakousi trapnou taškařici. Bohužel. ☹

před 2251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ak začnete v umení uprednostňovať záujmy skupiny ľudí, politiku a národnosť potláčate hlavnú myšlienku umenia – spájať ľudí vo svete.

před 2251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Souhlasím se všemi zúčastněnými, jen by mě opravdu zajímalo, jestli ve slovenských TV a jiných příležitostech taky moderuji Češi. Nechci to opravdu zpochybňovat, nevadí mi to, ale jak je to opravdu na Slovensku?

před 2251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
independent

Ne, slováci mají tzv. jazykový zákon, který zakazuje všecny jazyky kromě slaniny, přijali to kvůli maďarům

před 2251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
independent

Ne, slováci mají tzv. jazykový zákon, který zakazuje všecny jazyky kromě slaniny, přijali to kvůli maďarům

před 2251 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek