sara-sara

Proč mi tu neustále mizí body? Čím je to ovlivněno? :)

Ne že by na tom nějak významně záleželo, ptám se spíš ze zvědavosti .))
Doplňuji:
Aha, tak je to :) Děkuju a nezlobte se na neznalýho začátečníka :))

Odpovědi
Miroslavst

Odpovíš na otázku, kde ti body přibudou. následně je otázka přesunuta do kategorie-ankety a zábava a zde se neboduje, tudíž ti body zase ubydou. Nebo položíš otázku, za kterou dostaneš hvězdičky a tedy body. Pokud tvoji otázku přesunou, body ti odečtou.

panenka

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zmizi-body-po-presunuti-otazky-do-anket

hanulka11

zřejmě jsou vaše otázky přesouvány do rubrik které nejsou bodovány-potom vám jsou body odečteny a nebo

možná odpovíte na otázku která byla přesunuta do nebodovaných