1popelka1

Zmizí body po přesunutí otázky do Anket?

Zajímalo by mě, jestli, když je položena otázka, někdo na ni odpoví, dostane palec a body, a otázka je poté přesunuta do Anket (nebodující rubriky), tak jestli zmizí i body. Logicky si říkám, že by měly (i zpětně staré „názorové“ otázky/odpovědi, pokud jsou postupně přesunovány do nové rubriky), ale nevím, jestli je tak systém nastavený? Co myslíte, nebo víte?

Doplňuji:
Ale tím pádem nová rubrika bohužel ztrácí smysl, protože ti, kteří proti ní nyní zbrojí, tak jim stačí vložit „názorovou“ otázku stejně jako předtím (bez zařazení do rubriky Ankety) do jakékoliv rubriky kromě Ankety a stejně smýšlející si budou na ně odpovídat a inkasovat body dál…

Nejlepší odpověď
Jahoda

Body zůstanou, ale body, které dostanete už v rubrice „Ankety“ se Vám nezapočítají.

Další odpovědi
BEAES

Občas je dobré před položením otázky, ji vložit do modré lišty…nemusíte pak čekat na odpovědi.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-mi-nekdo-prideli-body-ale-po-case-se-ocitne-otazka-v-zabave

anonym

a k čemu mi ty body budou,koupím si snad za ně něco?jediné co mi vadilo že jsem se ptala na Schindlerův seznam a jako zábava mi ten film nepřišel,dala jsem jej do rubriky film a přesto jsem svou otázku našla v zábavě,tak jako jsem potřebovala poradit jestli můžu vzít dítě určitého věku do Osvětimi a položila jsem otázku do cestování opět byla v zábavě

1popelka1

Bease, díky za upozornění… sypu si popel na hlavu… protože taky upozorňuji, když je nějaká otázka x-krát položena… přiznávám, že tentokrát jsem lupu nepoužila, vůbec mě to nenapadlo, když jsem otázku vkládala do Anket…

BEAES

To nic, stane se a s těmi body je to pravda, myslím si, že ti co proti tomu brojí, si rvou vlasy na hlavě. A je vidět, že o body tu jde všem, jinak by jim ty oddychové otázky tak nevadily. Ale nic se nemá přehánět.