Gami.Pet

Proč mi nejde wi-fi?

Od včerejška mi nejde wi-fi a to vždycky šla,je zabezpečena WPA/WPA2 internet na pc normálně běží antenku k wi-fi máme, ale na mobilu mi to píše: ,,mimo dosah sítě" sedím u ní takže signálem to není.
Moc děkuji za pomoc :)
Doplňuji:
Supercom, Nejde mi do hlavy jak mohla sama od sebe přestat jít, můžu se tam dostat snad,ale moc tomuto nerozumím, nechci tam něco pokazit.

Odpovědi
Supercom

a ty jsi správce? Muzes se dostat do nastaveni routeru? Nemuze to byt třeba MAC adresou?
Doplňuji:
Tak skus v mobilu dát zapomenout heslo a pripojit se znova pripadne restartovat mobil (obnova tovarnich dat) a pak to zkus znova. Takhle se to opravdu neda rict. Ani největší IT odbornik si nedovoli „opravovat“ něco na dalku to u toho clovek musí byt :/