Jindrich8

Proč mě píchá v hlavě?

Občas při zívnuti mě začne nesnesitelne pichat v prave zadní části hlavy. Pichani trvá par sekund, ale je tak silný, ze během te doby se nemůžu soustředit na nic jiného než na tu bolest. Je to jen občas třeba tak 3× za týden. Ale je to opravdu nepříjemné. Nevíte proč? Co to muže byt? Je mi 21 let

Odpovědi
zvonisek

Jděte k lékaři. Může to mít mnoho příčin. Nejčastěji to způsobuje blok krční páteře, ale také to tak být nemusí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.