Lgee

Proč mě furt brní na srdci?

Infarkt?

Odpovědi
paul1

Mě občas takzvaně bolívalo „za kravatou“. Až po čase jsem zjistil, že je to nejvíc po nějakém cvičení nebo nošení konví s vodou či po cvičení kliků. Jednou jsem zkusil si stlačit hrudní kost asi 10 cm nad mezižeberním výrůstkem. Zapraskalo to slabě a bolest zmizela. Tak to teď praktizuji při každé bolesti a strach z infarktu zmizel. To brnění – nevím, jestli by nebylo lepší zajít si k lékaři-kardiologovi.

aliendrone

Jsi z Brna? Tak to není nic divného, že tě tam Brní. Kdybys byl z Prahy, tak by tě u srdce Pražilo. ;) :D :D

da ny

Častou příčinou bývají spinální obtíže. Vadné držení těla. Přetížení fyzické nebo naopak, pecka domácí, s nedostatkem pohybu (sedící u monitoru aj.).