jirka F

Proč mám tak hnusné sny?

Už druhý den se mě zdál tak hnusný sen vysvětlím:

První sen děj: podřežu si žíly a zanese se mě tam infekce když to v tom snu prohlíží učitel ještě ze školy tak říká že je to nějaká infekce a že zavolá rychlou v nemocnici se poté dozvídám v tom snu že mám akutní leukémii a že jsem udělal správně že jsem si podřízl žíly.

Druhý sen následující noci tedy dnes:Jsem ve městě na školním srazu hrajeme hry smějeme se u toho a najednou tam příjde moje bývalá láska nevím kde jí je dnes konec a oznámí mě že je velmi nemocná a že asi zemře následně se tam pak objeví čtyři lidé jak nesou její rakev a já oznamuji jejím rodičům že zemřela v tom snu.

Proč mám takhle hnusný sny to už se mě nikdy nebudou zdát pěkný jako dříve?

Nejlepší odpověď
Drap

Protože se moc zaobíráš sám sebou a nemáš pozitivní myšlení.

Další odpovědi
Smack

To ovlivnit jde, stačí mít v podvědomí pozitiva.

xiperio

Je obraz Vašeho podvědomí. Chce to zkusit se přeladit na jiné myšlení.

da ny

Příčin mohou být spousty.
Těžké jídlo, plný žaludek, těsně před spaním.
Hodnocení dne, nevhodné myšlenky, filmy, knihy, před spaním. Nedostatek tmy (nezatemněná okna, alespoň nějaký závěs).
Děsivé sny způsobuje větší nedostatek Mg (nedostatek ho má až 80% populace). Vhodně doplňovat (ve správném poměru Mg:Ca, nesmí chybět vitamíny skupina B a D vit. Pak je tělo schopno přisvojit nějaký hořčík nebo vápník). Jinak byste musel Mg „tankovat“, v méně vhodné formě, ohledně přisvojování, každý den (den za dnem, po celý rok, jinak stačí 2 – 3× v roce).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.