Lotr2008

Proč mám pořád ESET Mobile Security Premium, i když už ho mít nemám?

Měl jsem ESET Mobile Security Premium, a když jsem si zrušil licenci na další měsíc a ten další měsíc již nastal, tak mám v této aplikaci pořád k dispozici funkce, které bych měl pouze v premium verzi (vím jitě, že jsem předplatné na další měsíc zrušil, navíc se mi ani neodečetl vůbec kredit). Čím to je? Kde se stala chyba?

Odpovědi
Vojta24

Oni to tak zkouší, nepustí tě tak snadno. Mají speciální postup na lidi kteří od nich odchází, nejdřív jim to předplatné jakože zruší, když přislíbíš platbu tak ho hned obnoví i když nezaplatíš nic, když řekneš že už nemáš zájem nabídnou ti předplatné se slevou 50% a tak dále.

Prostě te nepustí jen tak 🙂 jsi teď pro ně taková rybka na udici co se trochu cuká, ale třeba ještě neuplave. Řekni jim jasně ať jdou do **** a bude klid, nebudou zkoušet nic z toho a předplatné rovnou zastaví.