Lotr2008

Proč mám na domovské obrazovce dvě stejné aplikace?

Na domovské obrazovce mám dvakrát ikonu Gmailu. Proč? Nic jsem neduplikoval(pokud je to vůbec možné).

Odpovědi
led

Jednu ikonu ste už mali a druhá pribudla pri novej (možno automatickej, alebo vami zadanej) inštalácii. Je to, žiaľ, bežný jav dodnes nedokonalého operačného systému Windows. Stáva sa to nielen pri Gmaile, ale aj pri iných programoch.
Táto ikona je len „odkaz“ s rovnakou adresou ako pôvodná ikona, pozrite si vlastnosti.