Mr.Jan

Proč má někdo například už ve 20 letech pár šedivých vlasů na hlavě? Čím je to způsobené?

Nejlepší odpověď
Filip84

Zastavením produkce melanocytů ve vlasových koříncích, které produkují melanin – barvící pigment.

Že to je u každého různé způsobují faktory, které nejsou dosud všechny objektivně ustanoveny: genetika, stres, kouření tabáku, a další.

Zdroj: https://www.id­nes.cz/onadnes/zdra­vi/sedive-vlasy-a-fakta.A170227_093­642_zdravi_pet

Další odpovědi
annas

Zkusste se podívst do archkivu, najdete víc o šediovění vlasů.

Protože se léčím alternatilvní medicínou vím, že šedivění vlasů ovlilvnují í ledviny, jejich nevyrovnaná energie. . Ledviny jsou považovány za jeden z nejdůležitějších orgánů lidského těla. Říká se o nich, že jsou pramenem života a kořenem jin-jangu všech vnitřních orgánů. Jejich význam vychází z toho, že uschovávají vrozenou životní energii a hmotu, z níž se člověk rodí a žije a díky níž může sám plodit další potomstvo. V rámci těla k ledvinám patří močový měchýř, kosti a kostní dřeň, mozek, vlasy, uši, kuši, konečník a močová trubice.

Tělem probíhají energetické dráhy, které vycházedí z hlavnoch orgánů a ovlivňují vše ostatní v těle, , které zdánlivě s orgán nesouvisí. Třeba s oslabenýni játry souvisí špatné vidění atd.

Máte-lil zájem dovědět se víc, projděte si odkazy. Nejen v našem těle platí, že vše souvisí s něčím.