orestez

Proč lidé platí za jídlo, které nezasytí? Platíme za něco, co nefunguje a musí se to kupovat furt. #glutton

Namísto vyhazování peněz by šlo uspořit na opravu mostu nebo koupit nejlepší elektromobil.

Odpovědi
Edison

Tomu se říká KONZUM. Lidé v takové společnosti prostě kupjí věci, které vlastně vůbec nepotřebují a nevěnují svou energii na valstní existenci a přežití. Je to důsledek BLAHOBYTU. Na to vymřely celé civilizace.

Mimochodem… jaký je podle Tebe „nejlepší elektromobil“??? Takový totiž neexistuje… 😁

Kepler

Třeba jen proto, že chutná. Co je na tom divného? Přece nebudeme jíst jen fazole nebo hrachovou kaši s opečeným špekáčkem jen proto, že nás zasytí. Mimochodem nejlepší elektromobil EXISTUJE, tak jako existuje i nejlepší koloběžka. Jen žádný z nich není lepší, než 4 x levnější benzíňák, zejména svým dojezdem. O ceně nových baterií, které tvoří 1/2 ceny celého vozu a vydrží tak 5 až 8 let, ani nemluvě.

Kryšpín

Když je poptávka, tak je i nabídka, kdysi dávno chléb a hry, nebo dáme jim levný párek v rohlíku a levné pivo, poté oni dají pokoj