WhiteCrow

Proč lidé ke spokojenosti věčně potřebují více, než mají?

Proč neumíme dát správnou hodnotu tomu co máme?

Odpovědi
Roman71

Je to otázka životních priorit. Jsou lidé, kterým ke spokojenosti stačí základní věci pro život a ostatní věci považují za jakýsi „nadstandard“. Na druhé straně jsou lidé, kterým nestačí to,co mají a usilují o víc. Na spokojenosti jim to ale nepřidá :)

To nejcennější, co máme, je život. Žádná věc na tomto světě nemá vyšší hodnotu.

ivzez

To, co máme, umíme správně ohodnotit a lidé nepotřebují
ke spokojenosti více, než mají. (Jenom si to někteří myslí.)