Rokio

Proč, když zadám do vyhledávače „zlatý rokio“, nebo „rokio.blog.cz“, se nezobrazí můj blog?

Blog jsem si založil před několika měsíci, vložil jsem na něj pár desítek článků, snažil jsem se o jeho správné formátování a přesto po zadání názvu blogu do vyhledávače se nezobrazuje (ani na začátku, ani v dalších příspěvcích).

Nevíte, kde dělám chybu?

Myslíte si, že by to mohlo nějak souviset s tím, že na blog.cz mám dva blogy? Ten starý a ten nově založený.

Na podporu jsem jednou napsal, ale neozvali se.

Odpovědi
elkon

Asi už rozpoznají magora.

anonym

Asi si v Googlu váš blog pročetli a dospěli k závěru, že by to nikdo nikdy neměl číst, a tak ho schovali před ostatníma.

Mc Merkurion

… nevím, ale při zadání „rokio.blog.cz“ nevyhledáváš googlem, ale (vzhledem ke koncovce „.cz“) jdeš přímo na adresu, není problém, a jsem na blogu: http://rokio.blog­.cz/ … jinak se věnuj raději Alíkovi …

Hufnágl

Postrádám zabezpečení HTTPS, nemáš klíčová slova, to rolování jde každému na nervy a další nedostatky.

anonym

Rubrika „Rokio píše o sobě svým fanouškům“ … první článek „Kdo jsem já, Rokio“ … v tom blogu tě skutečně poznávám 🙂 není pochyb.

Ale k tomu googlu, uvědom si že blog.cz, celá ta doména má v důsledku hostování nepřeberného množství převážně nekvalitních blogů strašně špatný pagerank a prakticky cokoliv na té doméně se ve výsledcích vyhledávání objevuje až někde dole ve vyhledávači, je to prostě zapadlé. Pokud chceš být na internetu k nalezení zjisti si něco o SEO, alespoň několik elementárních zásad. A přesuň blok na vlastní doménu, třeba www.rokiojaprvni.cz , pak se ti pagerank bude vytvaret snaz a budes mit sanci na lepsi umisteni ve vyhledavaci – teoreticky. Vlastni domena stoji asi 150 korun ročně, není to žádná velká pálka, spíš zanedbatelná.

Edison

Nemyslím. Podle mě to souvisí s něčím úplně jiným. Ale když to napíšu, tak to někdo smaže… 😁

led

V pomenovaní nerastu. Striebro nie je zlato, rovnako ako Rokio nie je zlatý, na www.odpovedi.cz . Zatiaľ.

Rokio

Edison: Tak mi to napiš. Nebudu se zlobit. Už s tím mám problémy delší dobu. A na odkaz samozřejmě klikat nemusíš.

Edison

Nejde o tebe. Ty seš mi fak celkem ukradenej… A co teprv googlu, žejo… 😁

Rokio

Aha. Obsah, který vytvářím, vadí Googlu, nebo na internet toho dávám hodně o a je tím zahlcený.

Edison

Nemluvím o obsahu. Mluvím o tobě… 😁