Misucha

Proč mě každý pomlouvá jen kvůli tomu, ze jsem vyspělejší?

Je mi 13 a kazdy me odhaduje na vice. Ve tride mi nadavaji do devky jen kvuli tomu, ze mam velka prsa a ze po me jedou kluci. Uz od te doby, co jsem prestoupila na tuto skolu, mi kazdy zacal delat ze zivota peklo, ale nikdy jsem to nikomu nerekla:/

Odpovědi
Alesh

Jo, říká se tomu „závist“.

Arne1

Z dotazu není moc poznat zda jsi kluk nebo holka (i silnějším klukům může narůst něco jako prsa)

orestez

Prsa předběhly češtinu. Ne o chlup.

Didakt

V podstatě jsi si odpověděla sama… Jsi vyspělá a proto po tobě víc jedou kluci. A to holky jen tak neskousnou a závist je svině. Měli jsme na základce taky jednu vyspělejší spolužačku a holky si o ní taky šuškali a moc ji mezi sebe nebraly… Ženský no…:) To přejde až tě doženou :)

zjentek

Asi budeš vážně vyspělejší, ale prsama to nebude. Kdybys měla stejný mozek jako oni, ani ta prsa by jim nevadila a v klidu by je přehlédli.

Kelt

Jsi vyspělejší nejen fyzicky, ale i duševně. Tedy pomlouvají tě takoví, co nejsou fyzicky i duševně na tvé úrovni. Navíc dívky dospívají dřív než chlapci. Ale zkus to probrat s třídní, ať to vysvětlí ostatním, že někdo dřív, někdo později začne být vyspělejší.