Mousinek

Proč jsou tak často katastrofy?

Mě by to zajímalo

Nejlepší odpověď
BEAES

V roce 2012 konec světa určitě nebude, ale mnohé se prý zmnění a lidé si uvědomí hodně věcí a měly by proběhnout revoluční změny v myšlení a návratu žití v souladu s přírodou.

Další odpovědi
Lilix

Protože se blíží rok 2012-to má být konec světa.Tohle je předzvěst,začátek konce.
…Možná.

cukrar

protože svět je více a rychleji propojen, více se toho dozvíme.
Pokud myslíte katastrofy zaviněné lidmi, tak přirůstá více zloby mezi lidmi.