Avatar uživatele
tlusty_tony

Proč je Země plochá??

Já a moji vysokoškolsky vzdělaní přátelé zastáváme názor, který je ve společnosti PROZATÍM okrajový. Totiž, že naše krásná planeta je ve skutečnosti plochá. Existuje nemalé množství odborných publikací, které toto tvrzení dokazují, otázka tedy zní: Proč se o tom nemluví více? Nechci být za svoje myšlenky pranýřován, jen si myslím, že už je na čase, aby se veřejné mínění konečně dozvědělo pravdu.
https://www.fa­cebook.com/grou­ps/plochazemdis­kuze

Prosil bych udržet tuto diskuzi v rámci slušného chování. Děkuji Vám

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Mates Suchý před 47 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

Odpoveď byla označena jako užitečná

Je to lež! Tvar Země je přeci jako donut.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?tlusty_tony Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Tvoji vysokoškolsky vzdělaní přátelé jsou vysokoškolsky vzdělaní asi jako můj čokl. Vědí, kam mají nachcat. Odkaz na sockosíť není odborná publikace.
Plochá planeta byla trendy v patnáctém století. V tomto století by její zastánci měli být utraceni na vlastní náklady. Je jasné, že kurví zdravý lidský genofond a ještě u toho mlaskají. A ještě ke všemu mají dokonce volební právo…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

V tomto státě určuje vláda, popřípadě pětikoalice co si máme myslet a ty, ani tvoji vysokoškolsky vzdělaní přátelé nás v tom nemůžete zvyklat. Až vláda řekne, že je země plochá, budeme tomu věřit taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Nevím jakou diskusi: názor Tebe, a Tvých „vysokoškolsky vzdělan[ých]“ přátel, je vaše věc, nikoli má starost.

Podle vašeho názoru je Země placatá? Fajn, jsou lidé, co mají názor, že existuje neposkvrněný početí, že existuje bůh, který se o nás stará, že když nalejí do květníku na balkon ocet, rozpustí tím mrak, nebo že by všichni muži měli nosit povinně klícku na ptákovi.

A? Na světě je magorů … Proč bych měl jejich názory podrobovat argumentačnímu přetřesu? Nerozumím. Opravdu nerozumím! 🤦‍♀️

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

🤣🤣 Vždyť to říkám, že kráčíme tam, kde už jsme kdysi byli.

Avatar uživatele
EKSOT123

Toto hnutí vzniklo zřejmě z legrace, ale pro většinu lidí je taková legrace nudná.
Zajímalo by mě, jestli se najde alespoň 1 člověk na planetě, který tomu opravdu věří.

Avatar uživatele
zjentek

Dráp, bravo! Správně, tisíc palců! Chtěl jsem nominovat, ovšem dostal jsem informaci- může udělit pouze zlatý nebo stříbrný uživatel a administrátor serveru. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Co nadělám, DPČ! 🤦🏼‍♂️

Avatar uživatele
Disraeli

DPČ – dohoda o pracovní činnosti? 😅

Avatar uživatele
tlusty_tony

Vaše zmatení a pobouření mě nadmíru pobavilo. Dříve jsem byl také naivní jako vy. Stačilo však vyhledat pár odborných webů a projevit alespoň minimální zájem o dění okolo mě, abych procitnul. Ještě ale není vše ztraceno, kdo chce, pravdu se dozví. Na ty méně chápavé zbydou mass media a jiné informační libtard vymývárny mozků. A propos, psi dokáží být nadmíru inteligentní tvorové, vstupenku do Mensy, na rozdíl ode mě, ale vaše psisko, předpokládám, nemá…

Avatar uživatele
Dochy

A řekneš mi, proč při cestě do Anglie jsem si musel přeřídit hodinky a proč na západě republiky je solární poledne v jinou dobu než na východě?

Avatar uživatele
tlusty_tony

Slunce přeci vychází na východě, to jsme se ale učili již v mateřské škole. Slunce také samozřejmě obíhá okolo Země, proto jsou ty časy rozdílné. Opakuji, hlad po informacích a kritické uvažování jsou to co žene lidstvo vpřed.

Avatar uživatele
EKSOT123

I kdyby Slunce obíhalo okolo Země, nebo naopak, vždy by na celé ploché straně bylo během okamžiku najednou světlo nebo tma při východu nebo západu Slunce. Nebylo by to po pravidelných časových pásmech, jak je používáme.

Avatar uživatele
Filip84

cochee: Nikoli „na vlastní náklady“: kdybys na to udělal sbírku, dej číslo otevřenýho účtu, rád se přidám! 😜😂 A funus by zaplatil státní erár, ne? 😎😅

Nový příspěvek