marci1

Cena by měla být za 1 m2.
https://www.id­nes.cz/ekonomi­ka/domaci/sta­vebni-pozemky-cena-narust-prehled-kraje.A180419_101­655_ekonomika_jj

Další odpovědi
Mc Merkurion

… 4 mega nebo něco přes litr za metr se mi teda nezdá levný [4 007 500 Kč (1 145 Kč za m²)] …

Alesh

Protože je cena chybně zadaná, to dá rozum, ne? 😉
V buďto se tím myslí cena za 1 m2, ale to by asi musela být jiná lokalita. Spíš tam asi někdo zapomněl připsat „000“, tedy správná cena bude 1.145.000 Kč.

ivzez

Podle mne je to cena za metr čtverečný,
nikoliv za celý pozemek.

autacek

Za pozemek v takové díře docela palba. Cena je to za metr čtvereční, pozemků tam nabízí dokonce víc.