FlAsh_7

Jak koupit nemovitost levně?

Jak koupit nemovitost levně? Respektive jak odlišit, že je nemovitost levná nebo předražená.

Nejlepší odpověď
Drap

Najmou si dobrého odhadce.

Další odpovědi
Edison

Tomu se holt musí rozumět.

Rokio

Souhlasím s Drapem a ještě dodám, že dobré je nakupovat tehdy, když je krize nebo sedlo (nejhlubší dno krize).

cukrar

Přesně tak, jako když kupujete auto, chleba košili, boty. Vždy vybíráte a porovnáváte.

Funna

úplně nejieálnější je mít kamaráda z realitky, který to prověří stav reality a udělá ti to zadarmo…
jenže to nemá každý, protože dobrý odhadce něco stojí a realitka to taky dělá s provizí..a kupovat to bez realitky zase znamená, že můžeš naletět…když je to levné, obvykle je tam nějaká zrada, kterou jako laik třeba ani neobjevíš…zvlášť dnes, kdy jsou reality extra předražené…

zjentek

Stařeček či stařenka bez potomků… Obrážet republiku a hledat takové.

Kryšpín

Kvalitní dlužník, exekuce, vystěhování známosti já na bráchu brácha zpět

Kryšpín

Byl zde případ starší paní trochu s dlouhým vedením a podnikavec který měl zálusk na chaloupku v obecné ceně 1 mil. zamrzlé topení domluva s topenářem a přitom zjištěno že protéká ventil u záchodu a voda pořád proudí. Mistr topenář paní to nic není alespoň je čisto, na jaře přijde vodák odečet z vodoměru abnormální odběr dluh 200 tisíc, samozřejmě částku paní neměla z čeho zaplatit, exekuce odborník odhadce prodáno podnikavci za 400 tisíc, zaplacen dluh, něco exekutor odhadce a paní foukli zbytek 150 tisíc. Ke cti dodat že jí bylo zajištěno jakési ubytování s částečnou pečovatelskou službou. A nakonec všichni spokojeni.

Edison

Teď očekávejte otázku, jak se pozná sedlo krize.