Boy 13

Proč je jedno varle níž a druhé výš?

Proc mam leve varle vys (jakoby zatazene nahoru) a prave varle niz. A proc mi obcasne to leve varle (vis zatazene) poboliva? Doplnuji je mi 19 let a cetl jsem, ze i v tutom veku jeste varlata ,,sestupuji" ale o obcasnem pobolivani se nic nepise.. dekuji za odpoved.

Nejlepší odpověď
led

Vyhnem sa odborným pojmom a vysvetleniam.
V časoch, keď Pánboh modeloval Adama, robil to kľačiac na kolenách pri ňom. A ako všetci vieme, pri pohľade zboku je 3D videnie perspektívne skreslené. Preto žiadny človek nie je symetrický ani voči zvislej osi a ani srdce nemá presne v strede hrudníku, ale čiastočne posunuté vľavo.

Další odpovědi
annas

Proč je jedno varle níž a druhé výš, je u zdravého muže normální jev, jak uvádí lékař.

Zřejmě kvůli tomu, že " jedno varle je těžší než druhé a táhne za semenný vývod."
http://www.zdrava-rodina.cz/zr/05_99­/zr599_10.htm

S druhou částí otázky je třeba se obrátit na lékaře.. Vypadá to, že zde žádný lékař není,. Navíc pocyhbuji, že by diagnózu stanovil na dálku.

Je to vidět z jednoho dotazu, když lékař odpovídá jen na první část otázky.

https://www.u­lekare.cz/porad­na-lekare/rozdilna-velikost-varlat-90620

„MUDr. Milan Hrubý
Vážený pane Jaroslave, to, co popisujete, patří mezi normální nálezy. V případě pochybností o Vaší fertilitě Vám doporučuji podstoupit vyšetření andrologem. S pozdravem, MH.“

ivzez

Otázka pro odborníka. Samozřejmě při osobní návštěvě,
protože přes internet ještě nikdo vyšetřovat neumí.

Na nepravidelnost vzniklou kvůli 3D zkreslení při stvoření
bych nespoléhala. Bůh je přece dokonalý, nějaké zkreslení
by pro něj nehrálo vůbec žádnou roli.

orestez

Bůh mohl být dokonalý, ale jen v pracovní době a když dělal na zakázku. Ženu tvořil až po práci. Horší varianta koulí by vypadala, kdyby se koule převalovaly podle kroku. Z jedné strany na druhou.

No nic, pro našeho pacienta lze říct akorát to, že to sice vypadá nepořádně, ale koule si vzaly své místo a nebudou se vedle sebe tlačit. Vždyť i hrozny nerostou podle člověka vodorovně.