dgfdgf

Proč je Donald Trump, tak špatnej? Co dělá a udělal? On je rasista? Jak to lidi věděj? On řekl, že nemá rád ostatnírasy?

Nejlepší odpověď
dr.luha

Politik je takový, jak ho vykreslí massmédia. Tato skutečnost ale většinou nesouhlasí se skutečným stavem, protože za TO někdo platí…Běžné stádo mainstreamovým dezinformacím bohužel věří.

Další odpovědi
Kepler

Pokud vím , tak možná někdo o něm jako o rasistovi minimálně mluvil. Ví se o tom především z jeho veřejných prohlášení a jeho plánech jak zatočit s dalšími „náplavami“. Na jednu stranu se mu ani moc nedivím, ale na stranu druhou s ním nesouhlasím, protože řešení nenabízí a je to politický laik a babral.

mzm

V monentě, kdy se snaží prosadit zákon (?) o paušálním zákazu vstupu lidí z některých částí světa, tak je to prostě rasista.
Předvolební sliby, že postaví zeď na hranici s Mexikem, asi taky nebude nic o lidumilnosti. Že snížil daně nejbohatším a snaží se zrušit dostupnou zdravotní péči i pro nejchudší, atd atd. I msn.com nabízí spoustu prima informací tohoto směru.