pepe88

Proč je čím dál víc homosexuálů? Je to moderní hit?

Né že se na mě někdo bude zlobit, ale já si nedokážu ani představit, že bych dostal chut na sex s chlapem ani pod vlivem alkoholu jako dělo, není to tím, že kdo je ještě ročník za komančů, má jinou výchovu?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Podle čeho soudíš, že je jich víc? Je jich pořád stejně, jenom se za to už nestydí a nemusí to tajit, tak jak bylo zvykem dřív.

Další odpovědi
led

Nie je ich viac, ale zmenil sa pohľad spoločnosti na nich.

bolak

Je to záhada, vědci dnem i nocí pracují na tom, aby zjistili jak se vlastně množí :-o

anonym

Dnes je to běžnější a lidé homosexuály více tolerují, a proto to nemusí tajit jako dříve. Jinak, ty jsi se narodil za komunistů, že máš ve jméně 88, nebo to má jiný význam?

Admin2

Pokud vás zajímají názory uživatelů na stále opakující se téma, -
homosexuálové či homosexualita – projděte si archiv.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=homosexu­alita
https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=homosexu%C3%A1lov%­C3%A9

Kryšpín

Je to na výchově, dědičnosti, odlišnosti zvyku, po velkém sametu se prostě otevřela společnost, podobně pokud by ze ZOO byl volný výběh.
Máme prý dle studie asi 7% pánské a 11% dámské této populace od bezdomovců po média, politiku a.p., a se zvířátky zkoušelo obcovat 4 % pánů a 6 % dámiček.
S ohledem, že máme asi půl milionů alkoholiků, milion kteří pravidelně bumbají, 600 tisíc kteří potřebují pravidelnou údržbu u psychouše, milion s psycho náběhem a řadu narkomanů, tak to ještě v malé zemi uprostřed Evropy není nejhorší.

Miloslav

Hlavním problémemje v prvé řadě výchova v rodině a vzory biologických heterosexuálních rodičů. Kde děti nemají správný vzor, nastupuje výchova ve školách a různých partách. Další vliv na výchovu potomků mají předkové, kteří již odešli do Duchovního světa a jejich duše mají vliv na psychiku potomků. Hodně tedy záleží na tom, že jakého rodu jsou předkové v pokolení přímém.

da ny

Máte pravdu, zejména u chlapců, přibává mnoho gayů… :(
U žen to múže být dobrovolná volba… A důvod? Vysvětlení dává sexuologi. Asi 65% žen má klitoridální orgasmus. Takové ženy se obejdou bez kopulačních pohybů během soulože. Mohou jim být více či méně příjemné (raději kratší). Pokud ženy řeší ještě další opakované partnerské problémy, zvolí někdy dobrovolné soužití s ženou a v oblasti sexu si také lépe vyhoví.

U mužů je to složitější, pokud není bisexuál, jako homosexuál se dlouho k sexu s ženou nepřinutí.
Východní filosofie na to má svou teorii. Je to otázka základních 7 čaker a jejich přetočení (ta která se u ženy točí doprava se u muže točí doleva, pokud dojde k „chybě“ točí se homosexuálnímu chlapci/muži stejně jako ženám).
Východní filosofie (Čína) umí tuto „chybu napravit“. /katoličtí kněží to také vědí, jen mají problém tuto o dovednost uznat. Ale s odporem k homosexualitě problém nenají/.
Jako důvod východní filosofie uvádí toto:
Pokud má těhotná žena čekající chlapce konflikt s nějakým mužem (partnerem, otcem), dítě nechce být mužem (ublížil matce). Tehdy dojde k přetočení čaker na děvče.
Pokud jde o děvče, měla těhotná maminka větší konflikt s ženou.
Správné „narovnání“ čaker se provádí u dětí do 1 roku. V pozdějším věku už pak jen se souhlasem daného jedince.
Znám osobně několik „napravených“ homosexuálů. Jde to a i u nás jsou lidé, kteří to umí. Zamilovaný homosexuál, i když se k této informaci dostane zpravidla o změnu (přetočení čaker) nestojí.
Pravdou je, že v západní, vyspělé civilizaci není u žen obvyklá závislost na muži ekonomická ani mentální (duševní, myšlenkový, rozumový ). Dochází tak snadno ke konfliktům a nedostatečné toleranci mezi oběma pohlavími.
Netvrdím, že to tak je (Sysifos by mi dal malinu .-)), ale…
Těch „opravených“ jedinců osobně několik znám, o dalších vím.

ten který je

Je to spíše taková mediální masáž a třeba taková pražská primátorka za hnutí ANO takové masáži výrazně a ochotně pomáhá.