Ewíík

Proč iTunes nevidí iPhone 4s v mém počítači ??

Odpovědi
Michal Kole

Asi není správně nainstalovaný. Zkus to nainstalovat novější verzí z webu a ne z CD od mobilu.

Před tím odinstaluj starou verzi z CD, ručně smaž „bordel“,tím myslím nastavení a zbytkové soubory ve složce nastavení (ve složce document and setings\profil\LO­cal setings nebo Data aplikací nebo ve složce Program data u Visty a Windows7) a pročistit registry např. programem Ccleaner a pak restart a znova nainstalovat Itunes a drivery k Iphonu