Proč fena pojídá kalhotky?

Takže, jedná se o fenu anglického kokra, hrozně ráda vysloveně sní mé „špinavé“ kalhotky . Když někam odejdu vždycky všude zavřu dveře do sušičky kde je pračka atd. Odejdu… potom příjdu a vidím na zemi jen kousky látky z mích oblíbených kalhotek… I když dám kalhotky rovnou do pračky nebo do prádla na praní stejně se tam dostane a sežere je.. No hrůza

Nejlepší odpověď
Mili @

Jéžiš, nenosíte v kalhotkách salám nebo tak něco?????
Doplňuji:
A jak si pes tu pračku otevře…????

Další odpovědi
anonym

Asi kvůli pachu z kalhotek. Znám vlčáka který mě sežral hovno. V práci nebylo kam se defekovat, a na dvorku bylo plno psích výkalů. Našetřil jsem tedy svoji porci do papírového pytle od cementu a uklidil. Ten pes byl zavřený na terase a pozoroval mě jak defekuji. Bylo toho hodně. Druhý den ráno, to byla ještě tma, jak jsem vešel na dvorek, tak jsem o cosi zavadil nohou – pytel od cementu. Když jsem ho chtěl uklidit všiml jsem si že je mě povědomý. Byl ale prázdný! Někdo ukradl stolici. To byl ten pes, vyhrabal ho z odpadků, rozsápal a obsah sežral. Tak mu to chutnalo! Už bych psa nikdy nepohladil ani kdyby si vyčistil zuby.

GM

Asi jí ty vaše špinavé kalhotky pěkně voní – psi jsou v tomhle čuňata – mám na mysli to, že se rádi vyválí v hnoji, v lese ve zdechlině a v podobných lahůdkách. To by kočka nikdy neudělala.

kablik

nejspíše proto že je míváte pořádně zasraný…