OSJJ

Problém s mobilem HTC Touch2

Dobrý den. Mám takový problémek: Asi spíše pro ty co mají HTC… Zhruba jednou za den, když chci rozsvítit (aktivovat) displej (tlačítkem ukončení hovoru), tak se mi nerozsvítí a nereaguje, akorát se rozsvítí tlačítka, ale displej ne. Po vyndání a zandání baterie vše opět funguje. A opět za nějakou dobu se stane to samé. Nevíte jestli to bude nějaká chyba mobilu, nebo kde…? Díky za odpověď.

Odpovědi
fortin

Podle popisu otázky bych tipnul že nevíte co HTC umí. Možná že vaše otázka je nepřesná. Ale když takto spamujete, já si to párkrát přečtu a pozastavím se že jste něco zapomněl/a napsat. Líbí se mě taková otázka a rozhodl jsem se zareagovat. I když z pohledu uživatele jiné značky mobilu. Vy chcete rozsvítit displej. Mám dotaz aby jsme zjistili že mobil je zdravý. Klávesnice, tedy tlačítka jsou po několika minutách nečinnosti „zamknuty“ aby se nevyvolalo telefonování při náhodném stisku tlačítek, když je třeba mobil v kapse? To je první zásadní otázka jak to máte naštelované. Pak tlačítko při zamknuté klávesnici (ona to žádná klávesnice není) tlačítkovnici Ukončení hovoru bude mít stejnou funkci jako ty ostatní, displej nesvítí. Akorát s tím rozdílem, že tlačítko které už musí rozsvítit displej je zapínání – vypínání. Kdyby tomu tak bylo, napadá mě že se vám displej na mobilu rozsvítí jen když ho zapínáte nebo při příchozích hovorů a zpráv. Totiž takhle, svícení displeje při příchozím hovoru je urgentní, nebo přednější než funkce podívat se na hodiny, rožnout. Podřadná funkce podsvícení tlačítek je, aby jste při stisku některého tlačítka viděl co mačkáte. Domnívám se že jde o ekonomické nastavení šetřící baterie a je logické. Podle téhle otázky se nedá zjistit zda je mobil špatný.