Problém s invalidním důchodem…

Dobrý den,

mám menší problém s invalidním důchodem. Nedávno jsem podala žádost o invalidní důchod, která se již projednává na ústředně. Přišla mi již záloha na důchod i doplatek důchodu. A dokonce již jeden vyplacený invalidní důchod, ale žádný dopis s rozhodnutím nebo výměrem. Proto Vás žádám o radu.

S pozdravem
B

Nejlepší odpověď
mosoj

Buďte ráda že dostáváte peníze. Je mnoho lidí kteří čekají i půl roku.
Ze zákona má sociálka na vyřízení důchodu tři měsíce ale kdykoliv si může zdůvodnit prodloužení.
Přesto se můžete informovat na OÚSB příslušném pro místo bydliště.