ABC123

Problém s flash diskem.

Mám USB flashku velikosti 32GB a mám na ní polovinu volného místa. Teď na ní chci dát něco, co je velké 8GB a píše mi to, že je to moc velké. Ale na flashce je ještě 15GB místa. Kde je problém?

Nejlepší odpověď
Reuef

problem nejspis nebude v tom ze byste tam mel malo mista ale vetsina flashek je naformatovana systetem souboru FAT32 ktery neumi pracovat se souborama vetsima nez 4GB (nebo 2 kdyztak me nekdo upresnete) muzes ji zkusit zformatovat na NTFS – ale v tom pripade ti pak nebude fungovat v prehravacich nebo treba v televizi…

Další odpovědi
quentos

Zkusil bych defragmentaci (místní nabídka – klik pravým tlačítkem na danou diskovou jednotku > Vlastnosti > Vyčištění disku/defragmen­tace). Občas tam bývá bordel v podobě zbytků starých souborů, který se v obsahu oficiálně ani nezobrazuje