McDragon_CZ

Flash disk se mi nezobrazuje v počítači

Po zapojení do počítače se mi to jen začne nahrávat a když to skončí nezobrazí se mi … Objeví se mi dole ikonka bezpečně odebrat ale když na to kliknu jsou tam pouze 3 tečky …
takže ani tam se nezobrazí jen počítač pochopí že tam ta flash je …

Odpovědi
Fíli

A to ti dělá u jakéhokoliv flash disku? Nebo jen u toho jednoho konkrétního?
Pokud je u jednoho, tak je patrně vadná ta flashka.
Pokud to dělá u všech, je možné že budeš mít problém se SW v počítači. Pokud jsi třeba reinstaloval OS, tak nemusíš mít nainstalované ovladače.