Matthew

Pomohl by mi někdo vyřešit problém s USB ??? :)

Našel jsem doma svůj starý USB 2.0 flash drive přívěšek :) Myslel, jsem si že jsem ho někde ztratil a teď jsem ho po roce našel. Problém je ale, že ať připojím usb kamkoliv, nic se nestane. Vůbec se nic nenačítá, neukazuje v počítači, ani v notebooku. Ale když ho odpojím, tak počítač vydá známý zvuk odpojení usb-éčka :) Vůbec to nechápu, dá se to nějakým způsobem obnovit ? :)
Doplňuji:
No tak to nejspíš opravdu vypadá, že poletí do smetí. Vždy se ukázalo Instalace nového ovladače a pak už žádná aktivita. Ve vlastnostech se dokonce ukázalo „Toto zařízení pracuje správně“, ale nikdy mi to nešlo otevřít. No nic, budiž jí země lehká, tedy kontejner.

Nejlepší odpověď
badisko

vem flash disk..a jebni snim do smeti ..pokud nejde ani na jednom pc..nejdriv se mrkni na …ovladaci panely -pridat novy hadrwere-a nebo jen reinslall ovladacu usb..pokud ani tohle ne a mas tam data o ktere nemuzes prijit …predpokladam ze nemas kdyz jsi ji nemohl doma rok najit ..ale kdyby prece jsou nato opravny ..na netu jich asi najdes hafo..
Doplňuji:
neco podobneho jsem resil nedavno s usb sitovym adapterem..stacolo stahnout ovladace …nebo este mrkni treba na stahuj na nejakej soft …k oprave flash disku…ikdyz si myslim ze to bude spise mechanicke poskozeni …

Další odpovědi
cochee

Ten USB-zvuk při odpojení není vázaný na paměťové FLASHky, mně to třeba dělá namátkou webkamera. Tipuju, že spuštění toho zvuku řídí prvotně USB řadič , když zjistí, že zařízení v konektoru už není, protože přestalo odebírat proud. Flashdisk bych zkusil v nějakém PC s Linuxem a předpokládám, že výsledek bude stejný = 0, flashka je v křemíkovém nebi ☹

Conchus

Rád pomohu: vyhodit do odpadu, ale pozor! do tříděného

mosoj

Co na to říká „průzkumník“ čí „tento počítač“ ? Zoprazí ji jako disk?