M_Petr_M

Co dělat, když se mi disk nezobrazí?

Po připojení jakéhokoli USB flash disku se mi nezobrazí nabídka činností s diskem ani se disk nezobrazí v okně Tento počítač. Nemohu na něj tedy přistoupit. Přitom v okně Správce zařízení se disky ukazují a systém hlásí, že pracují správně. V USB portu problém není, ovladače jsou nainstalovány a jiná USB zařízení pracují korektně.

Odpovědi
dr.luha

Ve správě disků, vlastnosti – disku přiřadit písmeno. Pak už to bude OK. Desítky obzvlášť rády kradou název jednotky, ale pak už ho nevrátí…

anonym

Ani v nabídce start to nelze načíst nebo vepsat?
Zkus to ještě zde:
http://abload­.de/img/snap7228cd­je2.png