Petula02

Problem s Androidem

Dobrý den,koupil jsem si nový mobil a stahl jsem si na něj gta 3 ale nebavilo mě to tak jsem to chtěl odinstalovat ale tlacitko odinstalovat je šedé a když na to kliknu tak se nic neděje.Co stím.Díky

Odpovědi
M7ke06

Ahoj, zkus mobil restartovat, třeba to pomůže. Když by ne, tak zkus jít na stránku kdesi hru stáhnul. Jestli si to stáhl na obchod play, tak tam je rovnou tlačítko odinstalovat. Pokuď by bylo taky šedé, tak už nevím co s tím.

anonym

Třeba AVG free pro android má i možnost odinstalovat prg. Zabiješ tím 3 mouchy jednou ranou. Antivir, čištění RAM a dočasných souborů i možnost odinstalace.